.


"מי עוד מבולבל מכל המידע השגוי והסותר שיש באינטרנט, ועדיין לא הצליח להגיע לגוף אסתטי וחטוב, עד כדי כך שהוא ממש מרגיש מיואש, חסר מוטיבציה ומתוסכל ואין לו מושג איך להמשיך?"

היי, אם אני ממש חייב לנחש, אני מניח שאתה כבר מבולבל מכמויות המידע שמציפות את האינטרנט. ואם אני אזרוק ניחוש נוסף, אני אניח שאתה כרגע לא מרוצה מהתוצאות שלך, והיית רוצה לראות תוצאות הרבה יותר טובות. אז אם ניחשתי נכון או שאני בכיוון, תמשיך עכשיו לקרוא...


המידע בעמוד זה מתאים לך אם:


חסר לך מידע נכון ופרקטי לגבי האימונים והתזונה שלך

אתה מבולבל מרוב המידע המפוזר באינטרנט

אתה לא מסופק מהתוצאות שלך ולא מרוצה מהגוף שלך

אתה מאוד רוצה להשיג גוף אסתטי וחטוב

אתה רוצה להגיע לצבא חזק, שרירי ובכושר

חסרה לך מוטיבציה ומשמעת עצמית בשביל להשיג תוצאות

אתה לא סגור על עצמך ב100% האם תוכנית האימונים שלך יעילה ואפקטיבית מספיק

אתה לא סגור על עצמך ב100% האם אתה אוכל כמו שצריך בשביל להשיג גוף אסתטי וחטוב

אתה מתאמן מתחיל שלא יודע איך להתחיל להתאמן בחדר כושר

מעל גיל 16

אם התחברת לאחד מן הסעיפים למעלה, תישאר כאן, כי בזמן שאתה תמשיך לקרוא כל מילה ומילה כאן למטה, אתה תבין שזהו המידע הכי חשוב שקראת ב10 השנים האחרונות:


אם התוצאות שלך לא מספקות אותך...


יכול להיות...

  •  יכול להיות שאתה כבר מנסה תקופה מסוימת להגיע למטרה שלך, ומשום מה התוצאות שלך לא מספקות אותך, וזה דבר שאתה מאוד רוצה לשנות.
  • יכול להיות שבמשך שנים אתה מנסה להתמיד באימונים ובתזונה נכונה, אבל כל תקופה מסוימת אתה פשוט מאבד מוטיבציה וחשק, ומחליט להפסיק.
  • יכול להיות שניסית להיעזר במדריכי כושר ובאנשי מקצוע שונים, אבל העזרה שלהם לא ממש קידמה אותך.
  • ויכול להיות שפשוט חסר לך הידע הנכון והספציפי בשבילך שיקדם אותך ממש מהר ובצורה אפקטיבית למטרות שלך.

"ללכת לחדר כושר שוב ושוב, להתאמן, להזיע, לעבוד קשה ולא לראות שום תוצאות - פורמולה שמבטיחה להוריד לך את המוטיבציה ולגרום לך להפסיק להתאמן ולהזניח את התזונה שלך""לך תדע עכשיו למה אתה תקוע, למה המשקל שלך לא זז ולמה אתה לא מתחזק באף תרגיל"


אי אפשר לצפות מהמתאמן הצעיר שבסה"כ רוצה להשיג גוף אסתטי וחטוב, לדעת את כל התשובות על דעת עצמו או לבחור פתרונות רנדומליים מהאינטרנט כמו להזמין מהמלצר יין, ולהעמיד פנים שאתה באמת מבדיל בין סוגי היין השונים...

אולי הסיבה שאתה לא רואה שינוי היא בגלל התזונה שלך...

אולי ה

אולי הסיבה שבגללה אתה לא רואה שינוי היא בתזונה שלך...

אולי הסיבה שבגללה אתה תקוע היא בגלל התרגילים שיש לך בתוכנית...

אולי הסיבה שבגללה אתה נראה פחות או יותר כמו שהתחלת, היא בגלל הגנטיקה שלך...

אולי הסיבה שבגללה אומרים לך שזה לא נראה כאילו אתה מתאמן, היא בגלל המטבוליזם שלך...

אולי הסיבה שבגללה אתה לא רואה קוביות, היא כי התרגילים שבחרת לעשות לא עובדים בכלל על הבטן...

אולי הסיבה שבגללה אין לך שינוי באחוז השומן שלך, היא בגלל סוג האוכל שאתה אוכל...

אולי הסיבה שבגללה המשקל שלך לא זז, היא כי אתה תמיד בספק ובאי וודאות לגבי התזונה והאימונים שלך...


אתן לצוות שלי לדבר בשמי, ולספר לך קצת על המקום שהגעת אליו כרגע:


אתה כנראה מכיר את חיים כהן מהערוץ המפורסם שלו ביוטיוב.

בסרטונים שלו, חיים תמיד מזכיר למעריצים שעוקבים אחריו, שרוב המידע המפוזר באינטרנט רק מבלבל אנשים וגורם לחלק מהם לא לעשות כלום ולחלק אחר רק להתרחק מהתוצאות שהם רוצים. לכן, זה לא אשמתך, כי:

יש אינסוף מידע באינטרנט

המידע סותר אחד את השני

אין שום סיכוי שאתה תצליח לדעת בוודאות מה יעבוד באופן ספציפי בשבילך

אין שום סיכוי שללא ניסיון בתחום, אתה תדע להרכיב לעצמך תוכנית מותאמת אישית שכוללת את האימונים הנכונים לגוף הספציפי שלך, תזונה ספציפית למטרות שלך, ציפיות ריאליות ומותאמות לתוצאות ביחס לגוף שלך ועוד אינסוף משתנים ומרכיבים שלא תוכל למצוא מ"מידע מפוזר, סותר ולא מאורגן באינטרנט"

יותר מדי מידע גורם ל"אוננות מנטלית" – יודעים הרבה ולא עושים כלום

יותר מדי מיתוסים שנכתבו על ידי אנשים ללא ניסיון וללא עבודה פרקטית בשטח עם מתאמנים

אמיתיים

יותר מדי מידע שגוי ומטעה


"הד"ר לגוף אסתטי, שנותן הדרכה מקצועית, בצורה פשוטה ובגובה העיניים, למתאמנים צעירים שמרגישים חוסר וודאות ובלבול לגבי האימונים והתזונה שלהם, יחד עם מוטיבציה ומשמעת עצמית"היום, אחרי יותר מ4 מיליון צפיות בערוץ היוטיוב שלו, חיים כהן הצליח להגיע ולעזור, פנים מול פנים ודרך האינטרנט, לאלפי צעירים שחיפשו את הפתרון המושלם בשביל להשיג גוף אסתטי וחטוב עם תוצאות שנשארות לאורך זמן.


חיים כהן, או כמו שקהל הלקוחות הגדול שלו מכנה אותו, "ד"ר לאימונים אישיים ומאסטר מומחה לגוף אסתטי", התחיל את דרכו בדיוק כמו רוב המתאמנים שלו.

חיים התחיל את המסע שלו לגוף אסתטי, חטוב ומעוצב בתור בחור רזה, חסר מוטיבציה, חסר משמעת עצמית ועם קושי לשנות את הגוף שלו ולראות תוצאות אמיתיות.


"זה דבר אחד לקרוא וללמוד ודבר אחר לגמרי לחוות על בשרך את מה שהלקוחות שלך עוברים כרגע"


חיים כהן לא גרם לאלפי מתאמנים לשנות את הגוף שלהם, מקריאה ולמידה.

כן, הוא סיים את הלימודים שלו בתור מצטיין עם הציונים הכי גבוהים בכיתה שלו. 

וכן, הוא קרא בתחום שלו יותר מ150 ספרים מקצועיים, מאות מחקרים מדעיים באנגלית וצפה בקורסים פרטיים שאותם הזמין מחו"ל מהאנשים הכי מקצועיים בארצות הברית ובעולם...

אבל זאת לא הסיבה היחידה שהוא מצליח, שוב ושוב, לעזור לאנשים בצורה פרקטית ופשוטה, להפוך את הגוף ה"לא מספק" שלהם, לגוף אסתטי וחטוב שגורם לכל החברים שלהם לקנא.


"תוצאות אמיתיות, שנשארות לאורך זמן, שנותנות ללקוחות שלו מוטיבציה ומשמעת עצמית להמשיך עוד ועוד עד שהמשפחה והחברים שלהם לא מפסיקים לפרגן להם"


הסיבה הכי גדולה שבגללה חיים מבין את הלקוחות שלו בצורה מאוד ברורה ואמפטית ומצליח לגרום להם לעשות שינוי אמיתי שנמשך לאורך זמן, היא כי הוא היה שם.

שחיף כל החיים, עם כינויים של רבע עוף ומקל.. אנשים מסביבו אומרים לו שהוא יישאר ככה לכל החיים כי הגנטיקה שלו דפוקה, ההורים שלו אומרים לא להפסיק לנסות לגדול ופשוט לקבל את זה שהוא שחיף...

המראה החיצוני מאוד השפיע על איך שאנשים הסתכלו עליו וגרם לו להרגיש לא טוב עם עצמו, והביטחון העצמי שלו תמיד היה מושפע מזה.

אז כן, חיים כהן עבר בעצמו, על בשרו, את התהליך שהמתאמנים שלו עוברים, ולכן הוא מבין מה הם הקשיים, הפתרונות ואיך להשיג את התוצאות בצורה המהירה ביותר והפשוטה ביותר.זאת הסיבה, שחיים הקים את "למצוא את הבוס שבפנים" - עם השיטה המיוחדת שלו, לעזור לצעירים להשיג את הגוף שהם תמיד חלמו עליו, ולעשות זאת בצורה ישירה, תכלסית ובגובה העיניים שכל אחד יוכל להבין"עד היום, השיטה של חיים כהן הצליחה לעזור לאלפי מתאמנים להשיג מספר תוצאות, שהם לעולם לא הצליחו להשיג בכוחות עצמם:

להוריד את הכרס שלהם לחלוטין ולהשיג בטן שטוחה עם קוביות

לקבל מוטיבציה ומשמעת עצמית שנשארות לאורך זמן 

להתאמן ולהקפיד על התזונה ללא שכנוע עצמי וקושי בכלל

להשיג גוף אסתטי וחטוב עם ידיים גדולות, חזה מעוצב וקוביות

להיפטר לחלוטין מהצדדים, הצמיגים והבטן התחתונה שלהם

להתאמן נכון, בצורה אפקטיבית ולהימנע מפציעות חמורות ונפוצות (דלקות בכתפיים, צוואר וגב תחתון)

להוכיח לכל המשפחה והחברים שלהם שהם יכולים להצליח

לאהוב את הגוף שלהם ללא תנאים ולהנות ממה שהם רואים מול המראה

ללבוש בגדים שיושבים עליהם בול ומבליטים את הגוף החזק, השרירי והחדש שלהם

והרשימה לא נגמרת...

הנה מה שהמתאמנים שלו אומרים על השיטה:

הגעתי לחיים לאחר פציעה קשה ביד, שלאחר החלמה ארוכה החלישה אותי מאוד, גרמה לי לירידה במסת השריר ופגעה לי בתנועת יד תקינה. נותרו לי חודשים ספורים עד הגיוס ולכן קיוויתי שחיים יוכל לעזור לי במשימה שהיא כמעט בלתי אפשרית.

לאט לאט, לאחר שחיים למד את יכולות הגוף שלי ומטרותיי, הוא בנה עבורי תוכנית אישית אשר תדאג לגופי, ותעזור לי להתחזק, לגדול, לעלות במסת השריר ולהחלים בצורה הטובה ביותר.


כיום, כחודשיים לאחר שהתחלתי להתאמן עם חיים, אני יותר מ8 ק"ג משהייתי לאחר הפציעה. היד שלי מתפקדת כמו שצריך וחזקה מתמיד. אני מקבל המון מחמאות והערות על התהליך שעברתי, על כמה שהידיים גדלו, כמה התרחבתי, ובנוסף למחמאות אני אכן חזק הרבה יותר, ויותר בטוח בעצמי.


אני מודה לחיים על התקופה הזו, שבה המקצועיות שלו, הידע שלו וכמובן היחס האישי לכל מתאמן ומתאמן, עזרה לי להגשים את שאיפותיי ולהתגבר על המכשולים שעמדו בפניי.


תומר, 18, עפולהכשפניתי לחיים זה היה מתוך סקרנות. התעניינתי לדעת במה מדובר ואם אני בכלל רוצה את זה לעצמי.

מיד שמתי לב שחיים הוא אדם מיוחד- עוד לפני שסיכמנו שמתחילים היחס היה חם ומפתיע.

כך תוך זמן קצר התחלנו באימונים. חיים מסביר וסובלני לאורך כל האימון, נותן את מלוא תשומת הלב, קשוב למתאמן לגוף שלו, יצירתי בתרגילים שהוא נותן, מאתגר והכי חשוב התוצאות מגיעות (ואיתן גם המחמאות).

לאחר הרבה ניסיונות והרבה שנים של ייאוש, סוף סוף הצלחתי בעזרת חיים, להוריד 6 ק"ג ולחזור למשקל הישן שלי מהתיכון. אה כן, והכרס ירדה לגמרי, ועכשיו הבטן שטוחה :).

חשוב לי לציין שכשהגעתי לחיים, הייתי עם בעיות קלות בגב שהתבטאו בכאב באיזור עמוד השדרה התחתון. הכאבים היום נעלמו כלא היו.

מעבר לזמן האימון הוא מעניק תחושת זמינות מלאה גם מחוצה לו, מתעניין ומגלה אכפתיות רבה.


קובי, 31, תל אביב
 חיים כהן הוא הרבה מעבר למאמן אישי. הוא יודע להפיק את המקסימום. 

חיים הוא מסוג האנשים שאוהבים את מה שהם עוסקים בו. ולא צריך להכיר אותו הרבה זמן כדי לראות את זה עליו.

לחיים יש מחויבות ומקצועיות אין רגע שהוא לא גרם לי להאמין בעצמי ביכולת ובפוטנציל שלי ולהתמיד במסגרת של אימון כושר.

חיים לא וויתר עלי והוא לא וויתר איפה שוויתרו מכוני כושר, מורות לחינוך גופני והרבה מאמנים שלא דבקים במטרה שלהם.

הוא הראה לי איפה טעיתי בעבר הוא הראה לי מה כן אני יכול לעשות ובאימונים הוא לפעמים מקשה ולפעמים מקל אבל אף פעם לא מוותר..

ובאמת התחלתי להרגיש הרבה הרבה יותר טוב כי מעבר לגוף שהתחיל לזוז ולעבוד קשה גם הנפש עברה חוויה מתקנת הביטחון והדימוי העצמי שלי עלו, ומחשבות כמו לעולם אני לא יצליח להחזיק מעמד לאורך זמן בתוכנית כושר התחלפו בחשיבה חיובית ובשאיפות לעתיד..

כל זה לא היה קורה אם הוא לא היה מראה לי את הדרך, תוך כדי הכוונה ודוגמא אישית אשר בהשראתו הבנתי סוף סוף מהי המטרה האמיתית של האימון.


יצחק, 17, לוד


"להתאמן עם חיים זה משהו מדהים. הוא לא מאמן שרק אומר לך איזה תרגיל לעשות, אלא גם אחד שמוודא שאתה עושה את זה נכון, ושרוצה בדיוק כמוך להשיג את המטרה שלך.

אחד שדואג לך אם יש לך בעיות. בחרתי לעבוד איתו בגלל שהוא נותן לי השראה של ביטחון עצמי.

הוא לא מאמן שרק מסתובב ומנסה להשוויץ, אלא הוא מאוד מכבד ואם אתה עושה משהו לא נכון, הוא יבוא לעזור לך, אפילו אם הוא עדיין לא המאמן שלך. אני מרגיש שונה, כי כל התזונה שלי השתנתה ועכשיו אני יודע איך לבצע את התרגילים בצורה נכונה ובטוחה.

חיים נהפך להיות ממש חבר שדואג לך ומוודא שאתה בדרך הנכונה למטרה שלך.

אני לא אמליץ לאחרים לעבוד איתו, כי הוא כל כך טוב שאני רוצה יותר זמן לעצמי איתו.

אבל ברצינות, אם יש לך מטרה רצינית ואתה רוצה להתחיל לעשות דברים בצורה נכונה ולקבל הכוונה אמיתית לגבי איך להשיג את המטרה שלך, חיים הוא האיש שלך.

הוא גם נותן לי מוטיבציה והשראה להמשיך קדימה למטרה שלי, לא משנה מה. הוא מאמן מדהים והוא ייהפך להיות חלק מהחיים שלך, ובכל זמן שיש לך משהו מציק בחיים שלך, אתה יכול לסמוך עליו שהוא יעשה כל שביכולתו לעזור לך".


אדי, 19, תל אביב"התחלתי להתאמן אצל חיים לאחר שבמשך חצי שנה, עקבתי אחרי הערוץ שלו ביוטיוב.

במשך שנתיים ניסיתי ללא הצלחה להגיע בכוחות עצמי לתוצאות שרציתי, ירידה באחוזי שומן תוך כדי שמירה על מסת השריר שלי.

חבל על הזמן שבזבזתי!

חיים העלה אותי בכל הרמות. מאחוז שומן נמוך שהיה יורד בעקביות מדי שבוע, ועד להבנה איך מתאמנים נכון, איך לשפר את היציבה שלי, איך לבצע תרגילים נכון מבלי להיפצע ועוד.

לאחר שנים בהם אתה עושה שכיבות סמיכה, אתה מגלה שכל החיים לא ביצעת אותם כמו שצריך.

אבל מה שהכי כיף, זה שאימון עם חיים זה הרבה מעבר לאימון. הרמה המנטלית שהוא מביא איתו כדי לשמור אותך במסלול הנכון זה חסד עליון! חיים זה הרבה מעבר ל"מאמן כושר", זה מנטור, חבר, לב ענק ואכפתיות אין סופית.

לרגע לא לחשוב ולבזבז זמן. תאמינו לי, שרפתי שנים בניסיון לבד, קחו ליווי מקצועי."


שלומי, 29, תל אביב


"חיים הבין וראה שישנם הרבה מאוד מתאמנים מבולבלים, מתוסכלים שחסר להם שיטה תכלסית, חדשנית ומקצועית, שלוקחת אותם צעד אחר צעד,יד ביד, ומפרטת להם מה לעשות בדיוק אחד לאחד, והכי חשוב: נותנת להם ביטחון מלא שהם בדרך הנכונה לגוף המעוצב והחטוב שלהם - שישנה להם את החיים מקצה לקצה!"גם אתה רוצה שחיים כהן יהפוך את

הגוף שלך לאסתטי וחטוב עם השיטה

שלו, שעבדה כבר לאלפים לפניך?


איפה נרשמים כדי להתחיל להתאמן עם הד"ר והמאסטר המומחה להשגת גוף אסתטי וחטוב, מהר ובאופן אפקטיבי, חיים כהן?


עקב ביקוש רב, ישנה רשימת המתנה כרגע ומספר המתאמנים שיוכלו להנות מאימונים אישיים עם חיים כהן הוא מוגבל.


***הזמן של חיים הוא מן הסתם מוגבל, והוא לא יכול להיפגש עם כל המתאמנים שפונים אליו. אנחנו לא יכולים להבטיח מענה לכל פנייה. תודה על ההבנה.


מלא את הפרטים שלך בטופס הכחול למטה עכשיו, כדי לקבוע את הפגישה הראשונה שלך עם חיים כהן:

מלא את הטופס כאן למטה בכדי

להשיג את הגוף האסתטי שתמיד רצית:

שם פרטי *
שם משפחה *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.