.

חדש! לגברים ונשים שרוצים לחיות את החיים הטובים ביותר, להיות בזוגיות מדהימה לאורך זמן, לחיות עם סיפוק, שקט נפשי ותחושה של משמעות ולטייל מסביב לעולם בלי דאגות כספיות, עכשיו, זה אפשרי גם בשבילך עם הכח המדהים של שיטת האימון החדשנית 'מגנט של הצלחה'.. תמשיך לקרוא למטה עכשיו כדי לשמוע איך השיטה הזו עובדת....

מגנט של הצלחהשיטה שעובדת כמו קסם ותגרום לך להיות מסמר הערב בכל סיטואציה חברתית שאתה נמצא בה, תמלא לך בקלות כל שבוע בדייטים איכותיים ותמשוך אליך חברים חדשים ומצליחים שרוצים להיות בחברתך גם אם עד עכשיו אתה מגדיר את עצמך כבחור 'די סגור'...

והחלק הכי טוב? זה יקרה בשבילך במהירות בלי להבריח נשים עם משפטי פתיחה מניפולטיביים שקראת באינטרנט, בלי 'לזייף' שפת גוף כדי להיות יותר 'בטוח בעצמך' וללא סטרס להגיע למטרות שלך מהר מדי... אתה ממש תרגיש חופשי עם 0% תלות בתוצאות שאתה מקבל ותלך לישון כל לילה עם חיוך והרגשה של רוגע וסיפוק כמו של נזיר טיבטי.

 

חבר יקר,

אם אתה מחפש שיטה מהירה וקלה לגלות איך להיות בן אדם שמסוגל לכתוב את העתיד שלו לפי התנאים שלך, כדי שתקום בעוד שנה מהיום עם קריירה שנותנת לך משמעות, זוגיות מאושרת שפשוט מעירה אותך כל בוקר עם חיוך ולייפסטייל שנותן לך שלווה, רוגע וחופש... אז זה הולך להיות המכתב הכי חשוב שאתה תקרא כל היום... אז אני מציע שתתפוס כוס קפה או תה, תשב לך בנח, ותפנה לעצמך כמה דקות כדי לשקול את השאלה הבאה:

"מה אתה מוכן לעשות?"

עצוב אבל נכון, רוב האנשים היום מעדיפים לברוח מהמציאות שלהם. אבל אני כותב לך את ההודעה הזו כי אני בטוח שאתה שונה... אחרת לא היית קורא עד לכאן.

מתישהו מגיע הרגע שבו כל גבר צעיר נעמד ואומר "עד כאן!" וזהו הרגע שבו הכל מתחיל להשתנות... כשהחיים מקבלים תפנית חיובית.

אולי אתה נמצא בשלב הזה שמשהו תוקע אותך ובפנים.. בתוך תוכך... אתה יודע שמגיע לך יותר.. אתה רוצה יותר כרגע. אם זה נכון לגביך עכשיו, מעולה!

אז.... מה אתה מוכן לעשות לגבי זה?

תדמיין איך תרגיש שלעולם לא תהסס ותפקפק בעצמך לפני שאתה לוקח סיכון או מנסה משהו שמפחיד אותך... איך זה יהיה בשבילך שלא עוד תקום בבוקר לעבודה שאתה הולך אליה רק 'בשביל הפרנסה' ויותר מזה, זאת הפעם האחרונה שאתה תסתכל במראה מולך מאוכזב שוב מאיך שהגוף שלך נראה. דמיין איך זה יהיה לשים את כל אחד ואחד מהאתגרים האלו בתוך העבר, אליו הם שייכים.

ובכן... אתה לא חייב "לדמיין" יותר – יותר מזה:

 

 

הנה מה שתגלה כשתשתתף במגנט של הצלחה:

מהו באמת הכיוון הנכון ביותר בשבילך עכשיו כדי שתקום בבוקר עם משמעות תשוקה ושמחה כשאתה על מסלול חדש שמרגש אותך לחיות אותו

איך לחיות ביום יום עם ביטחון עצמי שלא תלוי ברגשות שלך ועם חופש מוחלט להביע את עצמך בקלות עם כל אחת ואחד שאתה פוגש בלי לעצור את עצמך, בלי להרגיש שיש בינך לבין אחרים 'איזשהו מחסום' או צורך להיות אחרת ממה שאתה באותו הרגע.

מה הם הצעדים הפשוטים ביותר שיפתחו אצלך אישיות אסרטיבית, החלטית ודומיננטית בלי "לטחון מים אצל פסיכולוגים", בלי להתמודד עם כל פחד ופחד שלכם בנפרד עד שיוצאת לכם הנשמה ולא... זהו לא עוד "פתרון שמרגיש טוב לכמה ימים... ואז הכל חוזר לשגרה".

איך להביע את האני האמיתי שלך בקלות וללא מאמץ כדי שתצליח למשוך אליך באופן מגנטי אנשים מדהימים שרוצים לבלות את זמנם דווקא איתך (ממש ליצור אישיות מגנטית ומרתקת).

אתה לעולם לא תטיל בעצמך ספקות יותר, לא תחפש אישור מאחרים לרעיונות שלך ותהפוך להיות מקור ההשראה הגדול ביותר במשפחה ובסביבת החברים שלך – בהבטחה!

אני מוכן להתערב שאתה אומר "נשמע טוב, אבל יש כאן הבטחות נועזות".

מסכים איתך. אבל אני עומד מאחורי המילה שלי. בגלל שלא רק השקעתי יותר מ11 שנה מהחיים שלי בפיתוח השיטה הזו, אני מביא איתי גם ניסיון חיים אמיתי שימחיש לך את התוצאות האפשריות והמדהימות שתקבל במגנט של הצלחה.

אם היית בא אליי לליווי אישי, היית צריך לשלם פי כמה וכמה כדי להיחשף לשיטה הזו – אבל אתה לא תצטרך לעשות זאת, כי כשאתה מצטרף למגנט של הצלחה אתה נחשף לשיטה יחד עם קבוצה של אנשים איכותיים כמוך שרוצים יותר מהחיים שלהם שאפילו יישארו איתך שנים רבות לאחר ההשתתפות שלך עכשיו בסמינר.

 

קח צעד קדימה עכשיו כדי לקבל את העסקה הטובה האפשרית ביותר, תחסוך עכשיו ₪301, קבל 4 בונוסים בשווי של ₪8,310.9 ואל תיקח סיכון שייגמרו המקומות וקח צעד קדימה עכשיו

 מלא את הטופס הצהוב כאן

ושריין מקום עכשיו לסמינר 'מגנט של הצלחה'

-מלא את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

 

התוצאות שאתה מקבל מההשתתפות שלך עכשיו בסמינר 'מגנט של הצלחה', הן תוצאות שנשארות איתך לכל החיים

 

לפני

- שכיר בחברת אגד 40 שנה (קם לעבודה כל יום בלי חשק)

- פחות מ6,500₪ בחודש ותמיד היה מתנשף מחודש לחודש וממשכורת למשכורת

תמיד רצה להיות עצמאי עבור המשפחה שלו, אבל הפחד עצר אותו מלהגשים את החלום שלו


אחרי (3 חודשים)

מרוויח יותר מ12,500 בחודש וסוף סוף יש לו זמן למשפחה , לילדות שלו ולעצמו..

- עושה משהו שהוא אוהב כל בוקר וחי בחופש

- בעל עסק עצמאי של התקנת דלתות ופריצות מנעולים

הטלפון שלו מצלצל בלי סוף מרוב לקוחות והוא חי חיים עם הרבה יותר אופציות ובחירות היום

יוסי, 39, חיפה

 מלא את הטופס הצהוב כאן

ושריין מקום עכשיו לסמינר 'מגנט של הצלחה'

-מלא את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

לפני הסמינר:

- הרוויח 4,500₪

- לא היה בזוגיות, מעולם

- גר עם ההורים

תמיד היה "הידיד"

 

לאחר הסמינר: (אחרי 3-5 שבועות)

מרוויח היום כ- 9,500₪ - 10,000

- עושה משהו שהוא אוהב

- בדרך לקידום בעבודה שלו

הידידה שהוא רצה במשך 3 שנים, עברה לגור איתו בתור  בת הזוג שלו

- ירד 15 ק"ג כמו אלוף (נעזר בתוכנית חיטוב שלי J)

מולי, 25, אילת

 מלא את הטופס הצהוב כאן

ושריין מקום עכשיו לסמינר 'מגנט של הצלחה'

-מלא את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

 

"אני מבטיח, כשאתה יוצא מדלתות בית המלון לאחר שאתה משתתף בסמינר 'מגנט של הצלחה', בו אנחנו חושפים את השיטה המהירה והמוכחת הזו באופן חודשי, וכשאתה תחווה באירוע הזה את החוויה של החיים שלך.... בפחות מ24 שעות אתה תהיה בן אדם אחר לגמרי... אתה תמשוך אליך שפע וכסף כמו חשבונות הבנק של דונלד טראמפ והביטחון העצמי 'דמוי ג'יימס בונד' שלך יטיס אותך לחופש כלכלי, זוגיות מאושרת וללייפסטייל שכיף להתעורר אליו עם חיוך"

 

 

 

 

 

בכדי להירשם עכשיו לשיטת 'מגנט של הצלחה' מלא את הטופס הצהוב למטה ונחזור אליך תוך 72 שעות

"כנס עכשיו לאחת החוויות הכי מרתקות שעברת בחייך"

 

איך אתה מקבל גישה עכשיו לאותה שיטת אימונים מוכחת ובדוקה?

דרך סמינר יום שלם עם קבוצה מצומצמת יותר עם יחס אישי עבורך (ועבור מה שהכי מעסיק את המחשבות שלך כרגע) כדי שתצא משם עם מפה משורטטת שמדריכה אותך איך לפעול ומה לעשות בנוגע לכל הנושאים החשובים שמעסיקים אותך כרגע.

ניתוח סיפורים וסיטואציות של משתתפים, סרטוני וידאו עם דוגמאות אמיתיות וביצוע תרגילי חוויה בתוך ומחוץ לכיתה כי אתה הולך לחוות את ההבדל ואת השינוי קורה בך כבר באותו היום של הסמינר (זהו לא עוד "סמינר שנותן לך ידע ומוטיבציה", בלי שזה באמת משפיע לך משמעותית ובצורה חיובית על החיים שלך... ולא, אין חובה לשתף מעצמך שום דבר... אתה יכול לשבת שם בשקט במהלך כל הסמינר, ועדיין לראות תוצאות פנומנליות.

סימולציות, תרגילים, הדגמות חיות, משימות ניתוח סיטואציות מהחיים יחד עם סיעור מוחות על הנושאים החשובים ביותר למשתתפים דרך קבוצת אנשים איכותיים כדי שתתרגל ותחווה איך אתה הופך להיות בן אדם שמשדר ביטחון עצמי אמיתי, כריזמה, חופש, וממש נהייה אחד שקל להתחבר אליו ומעניין להיות לידך.

***תגיד, לא הגיע הזמן?!***

לא הגיע הזמן ש... סוף סוף תפתח את העיניים עם חיוך על הפנים ותחושת סיפוק אדירה כשאתה יודע מהו הכיוון שלך ואתה מרגיש איזה תענוג זה לעשות כל יום את מה שאתה אוהב לעשות ואת מה שנותן לך סיפוק ומשמעות?

לא הגיע הזמן ש...  סוף סוף תהיה לך את הזוגיות המאושרת והמדהימה שתמיד חלמת עליה כדי שתקום בבוקר, עם חיוך על הפנים והרגשה של ניצחון מול האחת המדהימה שלך?

לא הגיע הזמן ש... סוף סוף תהיה לך את המשמעת העצמית הדרושה כדי שתשיג את הגוף החטוב והמעוצב שתמיד חלמת בלי לוותר באמצע, בלי לאבד מוטיבציה ובלי להיכנע לרגשות ולמצבי הרוח שלך?

לא הגיע הזמן ש... סוף סוף שתלמד לסמוך על עצמך ותגלה איך להיות בן אדם החלטי, עם ביטחון ואחד שמסוגל לקחת סיכונים ולהעיז כדי שבעתיד הקרוב שלך, תחייה את הלייפסטייל שאתה רוצה לחיות ולא תהיה חייב לעבוד יותר בשביל כסף?

 מלא את הטופס הצהוב כאן

ושריין מקום עכשיו לסמינר 'מגנט של הצלחה'

אל תחכה אפילו רגע אחד.... מלא עכשיו את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

 

רוצה לדבר עם נציג טלפוני? צור איתנו קשר עכשיו ב03-6487176

*אם הקו תפוס או שאין מענה כרגע, זה כי אנחנו עסוקים בפניות אחרות,

אך אנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

 

"לא כמו שום דבר שחווית עד עכשיו"

 

"החופש מהדעות של אחרים... פשוט משחרר" - ניב, 19, קריית טבעון

"באתי כדי להפסיק להיות הגרסה השורדת שלי ולהפוך להיות הגרסה הטובה ביותר שלי. אני כבר לא מחכה למוטיבציה או להרגיש טוב כדי לעשות דברים או פעולות שמקדמות אותי בחיים שלי, אני פשוט מאוד מסוגל ליצור מוטיבציה מאפס. מכלום. 

הסמינר הזה פשוט גרם לי להתחיל לעשות ולקחת 100% אחריות על החיים שלי.

בנוסף, סוף סוף אחרי שנים שהיה לי חשוב להראות לאחרים שאני חזק, קשוח ושאני "תמיד בסדר", היום אני פשוט משוחרר וחופשי וזה תחושה שאי אפשר לקנות בכסף. היה חשוב לי לשדר רצינות ושאני מישהו שאני לא, והיום זה מאחוריי. אני משוחרר פשוט בכל מקום שאני הולך אליו ועם כל אחד. זה כל כך כיף לחיות בלי לחשוב מה אחרים חושבים עליך או מה אחרים יגידו עליך.

אני חושב שכל אחד שבאמת אכפת לו מעצמו, אז זאת אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל, וזה מתאים לכל בן אדם, לכל גיל וזה לא משנה כמה אתה חושב שאתה מצליח, כי תמיד יש עוד רמה ועוד שלב, והסמינר הזה ייפתח לך את הדלת לשלב הבא. באמת שזה חובה."

ניב, 19, קריית טבעון

"אין לי יותר מחסומים"

- אבי, 40, באר שבע

"חברים יקרים. כל מי שמכבד את עצמו ורוצה להצליח בגו'נגל שלנו חייב להגיע לסדנא הזו. אם אתה בפוסטים האלה תפסיק לעבוד עם האצבעות ותתחיל לעבוד עם הרגליים ופשוט תטיס את עצמך לסמינר הזה שיפרק לך את כל קירות הזכוכית והמחסומים שעומדים לך בדרך ותראה לך רק כיוון אחד.. הצלחה!"

אבי, 40, באר שבע

"אמרתי ביי ביי לדחיינות, עצלנות ולכל פחד שהיה לי לפני"

- שנאור, 18, צפת

לאחר שהשתתפתי בסדנה "להתעורר בפסגה", החלטתי לקחת צ'אנס ולהשתתף בסמינר מגנט של הצלחה. קיבלתי כאפה אמיתית וראיתי את הפער שיש בין מה שאני אומר לעצמי ולאחרים בחיים שלי לבין מה שאני עושה.

עכשיו, כשיצאתי מהסמינר, אני פשוט עושה. אין גבולות. מעכשיו קיבלתי את היכולת לעשות - בלי עצלנות, בלי לפחד, בלי דחות לעתיד. אתה פשוט מקבל מראה אכזרית מי אתה באמת.

אבל הסמינר הזה פשוט גרם לי לפעול בחיים שלי, וקיבלתי חופש מדברים שקרו לי בעבר כי הצלחתי להפריד את עצמי מההשפעה ומהאחיזה שהיה להם עליי. פשוט חובה לכל מי שמתקשה בחלק של עשייה ויישום בחיים.

שנאור, 18, צפת

"100 בכל מבחן, זוגיות חדשה ואין יותר פחד קהל"

- ענבל, 40, באר שבע

אני כל כך שמחה שקפצתי על ההזדמנות הראשונה שהייתה לי כשהצטרפתי לסמינר מגנט של הצלחה. בעקבות הסמינר, הרבה מאוד דברים טובים קרו בחיים שלי, אבל יש 3 דברים שאני לעולם לא אשכח...

1. הבן הזוג החדש שלי שאותו הכרתי ממש כמה שעות לאחר הסמינר כשאזרתי אומץ וניגשתי לדבר איתו (אחרי הדייט הראשון, שנינו ידענו)... 2. מציונים של 65-70 בלימודים שלי, משהו קרה לי בפנים, המשמעת העצמית שלי ממש ממש השתפרה ומאז הסמינר כל מבחן שלי לא קיבל פחות מ100 (מנהל הקורס עמד בפני כל הכיתה ובירך אותי על השינוי ועל השיפור ואמר שעדיין לא הייתה להם תלמידה מצטיינת כמוני).. 3. התגברתי על פחד קהל 3 פעמים בסדנאות של חיים כשהוא ביקש ממני לספר על ההצלחות שלי לאחר הסמינר. היום אני מסוגלת לעמוד מול כל קהל (עדיין טיפה מתרגשת) אבל אני עושה את זה, בלי שום בעיה. ממליצה מאוד!

ענבל, 40, באר שבע

"הגעתי סקפטי... אבל אחרי הסמינר, אי אפשר לתאר איך זה לחיות בלי מעצורים"

- אלעד, 22, עפולה

"כבר הייתי בסמינרים ואצל מאמנים בעבר, לכן הייתי מאוד סקפטי אבל את התחושות, הכוחות והיכולות שקיבלתי מהסמינר אי אפשר להסביר במילים. כל מה שעיקב אותי בחיים, פשוט נעלם כאילו לא היה וזה מדהים איך זה מרגיש לחיות ללא מעצורים ולשים את מה קרה בעבר, בדיוק שם, בעבר. הפרידה, מה לא הספקתי לעשות, מה היה עד עכשיו - הכל מאחוריי ואני מתרכז בעתיד עכשיו." 

אלעד, 22 ,עפולה

הזמן הוא עכשיו

תפוס מקום באירוע הקרוב, ותירשם עכשיו

-מלא את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

 

שאלות נפוצות...

אוקיי, אז אם קראת עד לכאן, אתה כנראה כבר רואה עכשיו שסמינר 'מגנט של הצלחה' עלול להיות חוויה משמעותית שאותה לא תשכח אותו כל חייך. אבל אולי אתה לא סגור ב100% שזה נכון בשבילך, כי יש לך כמה שאלות... אז תן לי לראות אם אני יכול להרגיע אותך...

 

שאלה 1#: איך השיטה החדשנית הזו נותנת למשתתפי הסמינר כזה הבדל גדול וחיובי בחיים שלהם, ביום אחד ובפחות מ24 שעות?

תשובה: כן. אני לא מופתע שאתה שואל, אנחנו שומעים את זה די הרבה, וזה לגיטימי.

תקשיב... ישנה טעות נפוצה בקרב אנשים רבים ששינוי אמיתי לוקח זמן. שינוי אמיתי לא לוקח זמן בכלל. שינוי אמיתי קורה ברגע אחד.

יותר מזה שינויים שמתרחשים לאורך זמן הם לרוב הסוואה של הבן אדם להימנע מהשינוי. עצם זה שהשינוי לוקח זמן נובע מכך שהבן אדם רוצה "לחשוב" על הדברים שהוא למד / קרא / הבין ובכך לדחות את הפעולות שנובעות כתוצאה מההבנה שלו.

ילדים אוהבים לעשות ההיפך ממה שמבוגרים אומרים להם לעשות. "אל תיגע בסיר, כי הוא רותח" זה משפט שכולנו שמענו אותו בילדות. ומה ילד קטן עושה כשהוא שומע את האזהרה הזו? נכון מאוד. הוא נוגע בסיר החם.

שאלה לי אליך: כמה זמן לוקח לילד להפנים, להבין ולפעול לפי אותה חוויה ככה שהוא לעולם לא יעשה את אותה הטעות של לגעת בסיר רותח? אם התשובה שלך היא רגע אחד, אתה צודק. יותר מזה, אותו ילד יהפוך לאבא יום אחד ויפיץ את החוויה האישית שלו לילדים שלו. הוא לא יוכל לפעול אחרת, לא משנה כמה הוא ירצה.

הסמינר כולל שיטת אימון מוכחת שהמטרה שלה היא לחולל מהפך חיובי ועוצמתי בחיי המשתתפים כבר ביום הסמינר ובפחות מ24 שעות, ברגע אחד, בזמן שאתה יושב שם על הכיסא עם שאר המשתתפים מאזין לתוכן הסמינר, מבצע את המשימות ומתרגל את עקרונות הסמינר. לאחר ההשתתפות שלך בסמינר 'מגנט של הצלחה', לא תוכל לפעול בדרכים שפעלת בהן עד עכשיו אלא תקבל דרכים אפקטיביות יותר שבעזרתן תנצל הפוטנציאל האמיתי שלך.

 

שאלה 2#: איך אני אדע אם השיטה הזו היא בשבילי?

תשובה: אתה תדע שסמינר 'מגנט של הצלחה' הוא בשבילך אם...

הגיע הזמן בשבילך לקחת שליטה מלאה על החיים שלך כדי שתחייה את הלייפסטייל הטוב ביותר בשבילך

היית רוצה פתרון אמיתי שיטפל לך בהרגלים שמעקבים אותך כמו דחיינות, עצלנות והססנות

העבר נמצא איתך עד היום ודברים שקרו פעם עדיין משפיעים עליך היום

לא קל לך לסמוך מהר על עצמך או על אחרים בדרך כלל

החיים שלך עובדים לך, אבל משהו לא שלם לך עד הסוף

אתה רוצה להתקדם קדימה בחיים האישיים והעסקיים שלך, אבל אתה לא בטוח מהו הכיוון שלך ואיך להתחיל

היית רוצה יכולת להביע את עצמך בכריזמטיות ובאסרטיביות עם אחרים

 

שאלה 3#: מה קורה לאחר הסמינר? אני לא רוצה להשתתף בעוד אירוע כזה שנותן לי מוטיבציה, כמה כלים לחיים אנרגיה טובה, אבל בתכל'ס הכל נשאר אותו הדבר... איך תרגיע אותי שהפתרון שלך שונה?

תשובה: שאלה מעולה.

המשתתפים הכי מרוצים שלנו שאלו אותנו לפני ההצטרפות שלהם לסמינר, שאלה שדי חוזרת על עצמה: "מה קורה אחרי שמקבלים את האנרגיות ואת המוטיבציה... זה בטח נעלם, ואז אתה חוזר לחיים שלך והכל אותו הדבר".

אז תן לי להיות ברור. זהו לא סמינר מוטיבציה. בטח שלא אירוע שמנסה לגרום לך להרגיש טוב עם עצמך. אם זה מה שאתה מחפש, זה לא אצלינואבל, וזה משהו שהמשתתפים שלנו יודעים עליו כבר בהתחלה, מהסקרים שאנחנו עורכים למשתתפי הסמינר שבועות לאחר החוויה שלהם, אנחנו מודעים לכך שכן, ב3-4 ימים הראשונים של הסמינר, אנשים יוצאים משם עם אנרגיות מאוד חזקות ועוצמתיות והרגשה גבוהה של "HIGH"... אבל לאחר 3-4 ימים, ההרגשה הזאת נעלמת.

אם יצא לך לנסוע פעם בכביש מהיר, נגיד על 120 קמ"ש, בהתחלה הנסיעה מרגישה מהירה. אבל לאחר כמה דקות, המהירות של 120 קמ"ש הופכת להיות נורמלית בשבילך ואתה כבר לא מרגיש אותה. המשתתפים שיוצאים מהסמינר מרגישים אנרגיות מדהימות ועוצמות מאוד חזקות של שמחה, אהבה וכוחות מחודשים, אבל לאחר 3-4 ימים הם חווים התרגלות לאותם רגשות.

אתה אמנם תתרגל לרגשות העוצמתיים שתחווה לאחר הסמינר וזה לא ירגיש יותר כמו "הייי.." גבוה, אבל התוצאות שאתה תשיג ב120 קמ"ש הן תוצאות שיישארו איתך לכל החיים.

מלא את הטופס הצהוב

ושריין מקום עכשיו

-מלא את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

 

בכל חודש, כשאנחנו מבצעים סקרים ומתקשרים למשתתפי הסמינר 3-4 חודשים לאחר ההשתתפות שלהם, אנחנו תמיד נדהמים לגלות שלמרות הירידה של האנרגיות הגבוהות שהם קיבלו ביום הסמינר (אף אחד לא נשאר ב'היייייי' כזה גבוה לאורך זמן), זה לא שינה או הפריע לתוצאות המדהימות ולשינויים החיוביים שקרו להם בחיים בעקבות ההשתתפות שלהם.. הנה מה שיש לכמה מהמשתתפים שלנו לספר לך

"תרגיל אחד מהסמינר הזה החזיר לי את המשפחה"

- עדן, 24, אשדוד

"הייתי ב90% מהסדנאות הפופולריות בארץ... וזו רמה אחרת לגמרי"

- אלירן, 30, באר שבע

"הגעתי על קביים מרוב שזה היה חשוב לי..."

- הראל, 28, ראש העין 

 

אז אתה באמת לא יכול להרשות לעצמך שלא להשתתף במגנט של הצלחה

 

ממש עכשיו, יש לך 2 אפשרויות:

1. אתה יכול להמשיך עם אותה שגרה ולהתפשר לחיות לבד, בלי משמעות ועם הרגשה של אכזבה.

2. או שאתה יכול לקחת צעד קדימה היום, ממש עכשיו, ולהצטרף אליי לסמינר 'מגנט של הצלחה'. ותתחיל להרגיש עוצמתי וחופשי היום!

ההחלטה היא שלך.

 

אל תחכה - תתחיל היום, עכשיו, כשזה עוד חם במחשבות שלך ובראש שלך. ותתכונן סוף סוף לראות איזה מדהים זה ירגיש לחיות ללא מעצורים, פחדים או גבולות ולשים את העבר שלך מאחוריך.

לחיי העתיד שמגיע לך,

חיים כהן סבן,

מנטור להתפתחות אישית ועסקית.

מלא את הטופס הצהוב

ושריין מקום עכשיו

-מלא את הטופס הצהוב למטה, השלם את דף ההרשמה, ובחר תאריך סמינר רצוי-

 

בעיקרון, כתבתי את כל הפרטים בדף למעלה. אבל אני מודע לכך שלפעמים יש שאלות

נוספות, אז אם יש לך שאלות נוספות לפני שתירשם, כתוב אותן כאן למטה או שלח לנו אותן במייל: ftbw.office@gmail.com

רוצה לדבר עם נציג טלפוני? צור איתנו קשר עכשיו ב03-6487176

*אם הקו תפוס או שאין מענה כרגע, זה כי אנחנו עסוקים בפניות אחרות,

אך אנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.